Akciová společnost AM INTERIÉR byla založena v roce 1996 projektovou, inženýrskou a dodavatelskou organizací Centroprojekt Zlín a.s. a firmou AM Interiér-Antonín Malúš (vzniklou v roce 1991) specializovanou na návrhy, výrobu a dodávky interiérů.

Dlouholeté zkušenosti navazující na historii společnosti AM INTERIÉR-Antonín Malúš, ve které se spojili projektanti interiérů projektové organizace Centroprojekt Zlín, a.s. s pracovníky zanikající atypické výroby (v té době největší v České republice) JMDZ v Otrokovicích. Obě tyto organizace mají základ ve stavebním oddělení firmy Baťa a tedy tradici od roku 1925.

Společnou aktivitou zaměstnanců s dlouholetými zkušenostmi z navrhování a výroby zařízení pro interiéry staveb v oblasti investiční výstavby vznikla firma, schopná uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na vybavení interiérů. 

Přehled dosud zrealizovaných významných projektů (zakázek) od roku 1991 jsou k nahlédnutí zde.

Cílem naší společnosti je poskytovat servis od vypracování projektové dokumentace přes výrobu až po montáž v místě realizace. Zkvalitnit a urychlit celý proces přípravy zakázek a navyšovat výrobu dle požadavků zákazníků. Veškeré nové technologické zařízení splňuje ekologické a bezpečnostní požadavky norem EU.